Перший дзвоник 2013

Сьогодні 1 вересня 2013 року в нашій школі пролунав перший дзвоник на святковій лінійці. На цьому святі було багато батьків, випускників школи. Випускники 8 класу 1968 року подарували першокласникам нову класну дошку. Учні 6 класу Касьян Анастасія та Соколова Марина були ведучими на святі. Крім цього  Касьян Анастасія заспівала пісню “Перший дзвоник” а Касьян Павло приймав участь у невеличкій сценці. Після лінійки учні 6 класу разом з батьками та класним керівником обговорили важливі питання початку навчального року.