Курси Веб 2.0 завершились

Сьогодні завершилися курси “Соціальні сервіси Веб 2.0″ для вчителів нашої школи. Дванадцять вчителів успішно виконали більшість завдань курсів та одержали посвідчення Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Над виконанням завдань вчителі працювали кожного дня протягом п’яти тижнів. Вони вивчали сервіси Google: електронна пошта, диск Google, спільна робота з документами, створення форм для опитування, календаря, фотоальбому, створення власного блогу та сайту.

Блоги та сайти вчителів можна переглянути у меню “Вчителі” шкільного сайту. На черзі робота вчителів над створенням власних навчальних ресурсів та залучення учнів для роботи та навчання з ними.