Домашні завдання на шкільному сайті

23 тиждень 23-27 лютого 2015 року

1 клас    2 клас   3 клас   4 клас

5 клас   6 клас   7 клас   8 клас

9 клас   10 клас   11 клас

Учні, які з будь-яких причин не можуть бути присутніми на уроках, виконують ці домашні завдання в робочих зошитах та подають їх на перевірку вчителям при відвідуванні школи.
Домашні завдання з інформатики та інших предметів можуть виконуватись в електронному вигляді та надсилатись на електронну пошту вчителя.
Вчителі перевіряють виконання домашніх завдань та виставляють оцінки в класний журнал.
Якщо в учня вдома не має доступу до мережі Інтернет, тоді використовуються інші способи для одержання домашніх завдань.
Документ з домашніми завданнями можна завантажити на комп’ютер та перенести до іншого комп’ютера за допомогою флешки або роздрукувати на принтері.