Точка доступу WI-FI

njufiswifi1В нашій школі продовжується робота по розширенню локальної мережі школи та доступу до мережі Інтернет з навчальних кабінетів школи. У кабінеті фізики та інформатики встановлено точку доступу безпровідної мережі Wi-Fi. Це вже друга точка доступу, перша встановлена в кабінеті директора школи.

Ця точка доступу здійснює надійне покриття в кабінеті фізики та інформатики, біології та хімії, української мови та літератури, учительській. Вчителі та учні за допомогою Wi-Fi можуть підключити свої домашні ноутбуки, планшети та смартфони до шкільної локальної мереnjufiswifi1жі та мережі Інтернет і використовувати їх для сучасного навчання.

На сьогодні разом з провідним підключенням до мережі кабінет директора, учительська та 7 навчальних кабінетів мають доступ до Інтернет.