Модель взаємодії школи та сім’ї

Існує достатньо різних традиційних засобів для взаємодії школи та сім’ї в навчально-виховній діяльності: батьківські збори, щоденники учнів, особисті зустрічі та мобільний телефон.

Сучасним та ефективним засобом такої взаємодії може стати цей шкільний сайт. Він створений за допомогою системи управління сайтом WordPress і призначений для колективної роботи на сайті. Тут можна реєструвати користувачів з різними правами, в режимі on-line створювати та редагувати публікації, писати до них коментарі. Тобто, це гарна система для спілкування вчителів, батьків та учнів з будь-яких шкільних питань.

njushkola1

На цьому сайті можна висвітлювати діяльність та досягнення вчителів та учнів, обговорювати важливі питання шкільного життя, організувати спілкування випускників школи та здійснити багато інших корисних проектів. Важливо, щоб спілкування та робота на сайті ґрунтувалася на добрих справах та позитивних емоціях, без критики та негативних оцінок один одного.