Курси вчителів географії Кражан Т.П.

Відповідно  вимог до атестації вчителів ми проходимо курсову перепідготовку з предметів, які викладаємо в школі. В березні цього року я проходила курси вчителів географії та економіки в Дніпропетровському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за індивідуальним планом, який передбачає напружену роботу вчителя вдома з одночасною роботою в школі.

Нам були видані три завдання, які треба було виконати та відправити електронною поштою у строго вказані терміни.
Перше завдання – виконати тестові завдання з педагогіки та психології, викладання географії та економіки.
Друге завдання – виконати курсову роботу. Тема курсової роботи – “Можливості інтерактивних методів навчання для розвитку компетентності учнів на уроках географії”
Третє завдання – виконати проект “Географія рідного краю. Софіївський район”

kurs-krtp-2014

doippo-krtp-2014