Задорожній М.І. Новий зміст фізичної освіти

Анотація

Підручник “Фізика.Астрономія.7″ авторського колективу під керівництвом професора Бугайова – це підручник нового покоління. Необхідність зміни змісту фізичної освіти витікає з об’єктивного процесу розвитку фізичної науки, потреб освіти.
Для засвоєння нового змісту освіти необхідне застосування нових інформаційних технологій навчання, які побудовані на глибокому аналізі змісту навчального предмета, його основних цілей та закономірностей, конкретних умов організації навчального процесу, потреб кожного учня.
В результаті такого аналізу було підготовлено кілька навчально-методичних посібників, якими користуються як учні, так і вчителі. Ці посібники дають можливість в значній мірі зменшити витрати навчального часу на вивчення та засвоєння нового курсу фізики. Це навчальні посібники для учнів – “Довідник для учнів”, “Повторення та задачі”, “Фізичний експеримент” та методичний посібник для вчителів – “Тематичний план та контрольна робота”.

Надруковано:

Задорожній М.І. Новий зміст фізичної освіти // педагогічна газета “Джерело”. – Дніпропетровськ: 1997.-  #24(121) від 25 грудня. – с. 5. public-sami-dgerelo-1997