Інформатика 10 клас – програмування

Учні 10 класу в цьому навчальному році вивчають інформатику на профільному рівні. Окремо вивчаються програмування та ІКТ.

На уроках програмування вивчається мова програмування Паскаль. За програмою учні виконують обов’язкові практичні роботи. Учні працюють з двома середовищами програмування. Перше – це навчальне середовище програмування Algo, в ньому зручно перевіряти та налаштовувати програми. Друге середовище – Pascal for Windows. В цьому середовищі створюється виконувана програма Windows. Сьогодні найкращі результати у вивченні програмування має Худоян Льяна.

inf10ap-01

inf10ap-02