1,053 переглядів

Фізичний гурток 2013-14

Звіт про роботу фізичного гуртка

керівник гуртка Задорожній М.І.

Завдання фізичного гуртка у цьому навчальному році:
– вивчення та ремонт фізичних приладів;
– підготовка та проведення фізичних демонстрацій;
– підготовка та проведення лабораторних робіт з фізики;
– виготовлення саморобних фізичних приладів;
– робота з електронними навчальними посібниками з фізики;
– створення електронних документів-посібників з фізики.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA1. Виконання лабораторних та практичних робіт на уроках фізики – це обов’язкова вимога навчальної програми. На уроках не завжди є достатньо часу для цієї важливої роботи. На заняттях фізичного гуртка учні вивчають прилади, виконують фізичні досліди, готуються до виконання лабораторних робіт на уроках.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA2. Частину лабораторних робіт учні виконуюють індивідуально. Для цього кожен учень одержує предмети для вимірювання, зважування тощо. На фізичному гуртку учні готують ці лабораторні роботи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA3. Для забезпечення кожного учня вимірювальними приладами їх необхідно налаштувати, перевірити чи відремонтувати. Наприклад, для старих динамометрів за допомогою графічного редактора Paint.Net виготовлено нову шкалу.

4 thoughts on “Фізичний гурток 2013-14

1. Тарас says:

Класний гурток! якби два рази на тиждень

2. Сергій says:

А чому нас там немає?