448 переглядів

3D-принтер друкує будинки

3D-принтер друкує будинки з неймовірною швидкістю. У наші дні 3D-принтери створюють найнеймовірніші і важко уявні речі.
Але Шанхай зумів перевершити всіх – в цьому місті компанія «WinSun Decoration Design Engineering Co» використовує гігантський 3D-пристрій для друку будинків із запаморочливою швидкістю – 10 будинків за 24 години.
Їх принтер має габарити близько 32 метрів у довжину, 11 в ширину, і 7 у висоту, і на відміну від звичайних 3D-апаратів, використовує для друку бетон, а не пластик.
Найважливішою особливістю створюваних ним будинків є їх екстремальна дешевизна, і при цьому вони друкуються майже цілком з відходів традиційного будівництва.
По завершенні роботи кожен будинок виходить площею близько 60 квадратних метрів і вартістю близько 4,800 доларів – і з цієї причини вони цілком заслужено можуть вважатися вирішенням проблеми житла для бідних жителів Китаю.
Це не перший випадок застосування 3D-технологій у будівництві, але це абсолютно точно найшвидший, самий економічний, і екологічно безпечний метод з існуючих на сьогоднішній день.

3d-budinok-2

3d-budinok-1

23:10 22.04.2014
http://telegraf.com.ua/tehnologii/1244460-3d-printer-pechataet-doma-s-neveroyatnoy-skorostyu.html/1/ 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>