Дискусія – Шлях до сучасної освіти

Шановні колеги! Я пропоную Вам провести на шкільному сайті колективну дискусію на тему: “Шлях до сучасної освіти”. Ця дискусія може стати своєрідним майданом, де кожен зможе висловити свою точку зору, задати запитання, внести свої пропозиції.
Сучасна школа має безліч проблем. Часто складається класична революційна ситуація, коли “низи” не хочуть, а “верхи” не можуть. Ми часто в навчальному процесі програємо учням, які не можуть, або не хочуть навчатися.

Загальні питання цієї дискусії будуть публічними, а питання, що стосуються конкретно нашої школи будуть доступні тільки для зареєстрованих користувачів. Це дає можливість більш відверто висловлювати свою позицію.

В публічній частині дискусії я пропоную ознайомитись з матеріалами та публікаціями з даної теми.

goitn2009