Участь у Всеукраїнських конкурсах

Завершується 2013 – 2014 навчальний рік. Позаду успіхи і розчарування, радість від перемог і переживання через невдачі. А попереду – сподівання  стати найкращим, досягнути успіху як у кожного учня, так і в учителя. «Творчого учня може виховати лише творчий вчитель», – говорить народна мудрість. Тому сьогодні хочеться поговорити про наші успіхи у Всеукраїнських  конкурсах. У цьому навчальному році учні нашої школи  були учасниками Всеукраїнської народознавчої гри «Соняшник», присвяченої ювілею Т.Г. Шевченка. Координатор гри – вчитель української мови та літератури – Місік Т.М. 15 учнів нашої школи взяли участь у цій грі і отримали нагороди Всеукраїнського та Регіонального рівня. Вчитель Задорожній М. І. координував участь дітей у  Всеукраїнському природничому конкурсі «Колосок» ( осінній та весняний) та конкурсі із інформатики «Бобер». Вчитель математики Акастьолова Л.І. Стала координатором Всеукраїнських конкурсів з математики «Кенгуру» та «Олімпус».  Вчитель іноземної мови координувала участь учнів у Всеукраїнському конкурсі із німецької мови «Орлятко». Адміністрація  школи виносить подяку вчителям – координаторам конкурсів та сподівається на те, що наступного року колектив координаторів стане більшим, а наші учні матимуть змогу виявити свої здібності з інших предметів.