Результати Всеукраїнської українознавчої гри “Соняшник”

Одним із завдань  школи є пошук і підтримка здібних, обдарованих, талановитих дітей. Допомагають нам у цьому  різні   інтелектуальні конкурси.  Один із таких конкурсів – Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». У 2014 році вона була присвячена ювілею Т.Г. Шевченка і проходила у березні місяці.  Координатор гри у школі – Місік Таїсія Миколаївна.15 учнів нашої школи стали її учасниками. І ось результати:  двоє учнів – отримають  дипломи ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – це учениця 10 класу Худоян Льяна  та учениця 7 класу  Замфір Валентина. Дипломи І ступеня Регіонального рівня отримають учениці 8 класу Худоян Діана  та Чеснокова Тетяна . Дипломи ІІ ступеня Регіонального рівня отримають учні 8 класу Худоян Маміхан та Соколенко Руслана, та учні 7 класу – Повзор Вікторія та Асанян Сусан. Дипломи ІІІ  ступеня Регіонального рівня отримають учениця 5 класу – Шин Елла, учениця 6 класу Павляк Анастасія та учениця 8 класу – Штилик Юлія. А також учні Гостєва Зоя (5 клас), Худоян Мраз (8 клас) та учениці 9 класу Касьян Світлана і Штельмах Карина отримають сертифікати учасника гри. Ці нагороди будуть вручені на святі Останнього дзвоника. Вітаємо переможців і зичимо подальших успіхів у цій грі.

Координатор гри Місік Таїсія Миколаївна