Літня школа. Майстер – клас: техніка декупаж

Новоюлівська загальноосвітня школа гостинно відкрила свої двері для відвідувачів Літньої школи. Ця школа має на меті  розвивати обдарованість у дітей, розкрити  їх творчий потенціал, сприяти розвитку пізнавальної діяльності та самовизначенню, самовдосконаленню кожної особистості. Заняття проводяться відповідно плану роботи. Так 5 червня діти відвідали майстер клас техніки декупажа. На занятті діти ознайомились із видами декоративно – прикладного мистецтва, переглянули відеофільм про петриківський розпис, а також ознайомилися із технікою декупажа: навчилися підбирати матеріал,  будувати композиції у національному стилі. Діти разом із вчителем української мови та літератури, Місік Таїсією Миколаївною,  власноруч виготовили декупажні роботи та організували із них виставку для широкого загалу, зокрема для дітей із пришкільного оздоровчого табору «Зміна». Всі відвідувачі Літньої школи в цей день отримали масу позитивних емоцій та насолоду від результатів власної праці.

IMG_20140605_095747 IMG_20140605_103610